Etzade Restaurant Eşsiz Anadolu Lezzetleri

Eşsiz Lezzet Güler Yüzlü Hizmet Etzade’de

Lezzetin doruk noktası Nokta Tesisleri’nden yeni bir hizmet halkası daha! Etzade Sosyal Tesisleri Ormanın içerisinde 14 dönüm arazi üzerine kurulmuş “Kendin Pişir Kendin Ye” yeri ile devam ediyor.

Essiz doğa manzarası içerisinde, kuş cıvıltısı eşliğinde köy kahvaltısı, “Kendin Pişir Kendin Ye” yeri ile Etzade Sosyal Tesisleri doğayı huzuru ve eşsiz lezzetleriyle Kayabaşında hizmete girdi.

Yeni İstanbul’un yeni markası olmaya aday olan Etzade Sosyal Tesisleri, essiz lezzetleriyle ve güler yüzlü personeliyle Arnavutköy’ü en güzel şekilde temsil edecek.

Hafta Sonlarını Güzel Geçirmek İsteyenlerin Uğrak Yeri

Kayabaşı orman girişinde hizmet vermeye başlayan Etzade Sosyal Tesisleri içerisinde bin kişilik kır düğün alanı olan ve Haftanın 7 günü 200 kişi kapasitesi ile doğayla iç içe kendin pişir, kendin ye bölümü ile hafta sonlarını güzel geçirmek isteyenlerin uğrak yeri haline geldi.

Toplantı ve Şirket Yemeklerinizi Bu Eşsiz Mekanda Yapabilirsiniz

Kapalı ortamlardan sıkılanlar için seyir terası, çocuk oyun parkı, havuz başı, kapalı restoran bölümü ve tesis içerisinde engelli vatandaşlara uygun ve özel ulaşım imkanı da düşünülmüş.

Damak tadına düşkün olanlar için nefis ızgara çeşitleri, her sabah organik serme köy kahvaltısı ve semaver çayı ile müşterilerine bağımlılık yapıyor. Toplantı ve şirket yemeklerinizi bu eşsiz mekanda yapabilir misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlayabilirsiniz.

Arnavutköy’ün Görünen Yüzü Olduk

Tesis hakkında bilgi veren Etzade Sosyal Tesisleri işletme Müdürü Sedrettin Gül, “Asıl işimiz et olduğu için biz bu Etzade markasını yıllar önce almıştık. Rabbim nasip etti böyle bir tesisi almayı Etzade olarak devam etme kararı aldık. Özellikle insanlar hafta sonları bu bölgeyi piknik için tercih ediyor. Etzade Konsepti “Kendin Pişir Kendin Ye” yeri olarak hizmet veriyor. “Kendin Pişir Kendin Ye” yerinde insanlar kendilerini daha iyi hissediyor, kendileri pişirdikleri için daha özgür ve evinde gibi hissediyor. Arnavutköy’de görünen yüzü olmaya taliptik. Etzade Sosyal Tesisleri olarak görünen yüzü olduğumuzu düşünüyorum. Ayrıca bu tesisimizle de bu bölgede bir açığı kapatmış olduk” dedi.
Halka Uygun Kilo İle Et Alabilme İmkanı Sunuyoruz

Gül, Etzade köy ortamı ve mini hayvanat bahçesi ile gelen konuklara köy ortamını aratmayacak. Nokta tesislerindeki mantığı Etzade’de sürdüreceğiz. Kendi besi çiftliğimizden ürettiğimiz ürünleri Etzade ile halka sunuyoruz. Halka uygun kilo ile et alabilme imkanı sunuyoruz. Etzade de işçilik maliyeti az olduğundan buda fiyatlara yansıyor. Gelen müşteri her zaman memnun kalıyor ” dedi.

kaynak : kenthavadis.com

Etzade'de kendinizi özel hissedeceksiniz.

hemen ara